Надано фінансово-кредитну підтримку ТОВ «Агро-ВІМ» з Віньковець

З метою підтримки малого та середнього бізнесу на Хмельниччині діє прийнята обласною радою Програма розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2021-2023 роки. Мале та середнє підприємництво відіграє неабияку роль у соціально-економічному розвитку регіону. Це і створення нових робочих місць, і наповнення місцевих бюджетів.

Сьогодні заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Юрій Марущин за дорученням голови обласної ради Віолети Лабазюк взяв участь у черговому робочому засіданні Інвестиційної ради Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області.

Під час засідання члени Інвестиційної ради на чолі з в.о.директора Фонду Оленою Коц розглянули звернення ТОВ «Агро-ВІМ» щодо надання фінансово-кредитної підтримки. Звернення стосувалося розширення потужностей виробництва та переробки сільськогосподарської продукції. В якості забезпечення виконання зобов’язання позичальником перед Фондом запропоноване рухоме майно.

За результатами розгляду було підтримано рішення про надання фінансово-кредитної підтримки товариству з обмеженою відповідальністю «Агро-ВІМ» в сумі 700 тис. грн під 12,5 % річних терміном на 36 місяців, з відстрочкою погашення тіла кредиту на 6 місяців для виробництва та переробки сільськогосподарської продукції (придбання жатки для соняшника).

Загальна вартість проєкту становить 6 870,1 тис. гривень. Фінансування з врахуванням вже здійснених товариством витрат передбачається за рахунок двох джерел: власних коштів  5 946,0 тис. грн. (89,8 %) та залучених кредитних коштів 700,0 тис. грн.(10,2 %).

ТОВ «Агро-ВІМ» функціонує 21 рік, в тому числі в галузі рослинництва – 13 років. Основними видами діяльності є вирощування зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур.

Як зазначив керівник  ТОВ «Агро-ВІМ» Іван Шпак, придбання техніки – жатки для соняшника дасть можливість продовжити нарощення виробничих потужностей підприємства. Основною стратегією, за словами керівника товариства, є підвищення рівня конкурентоздатності на ринку вирощення та збуту сільськогосподарської продукції.

попередня статтяУточнення Порядку бронювання військовозобов’язаних
наступна статтяСьогодні – День військової розвідки