Надійшов лист зі словами подяки

На адресу голови обласної ради Віолети Лабазюк надійшов лист від командира однієї з військових частин, у якому він висловлює подяку за солдата Руслана Лещишина, який є депутатом обласної ради, головою постійної комісії з питань бюджету та фінансів, і у цей складний час боронить нашу державу від російського загарбника.

Зокрема у листі йдеться про те, що за час військової служби Руслан Миколайович проявив себе як хоробрий воїн, дисциплінований виконавець, який виявляє розумну ініціативу під час планування та здійснення заходів із озброєної оборони та відсічі ворога. Він завжди допомагає бойовим товаришам та є надійною опорою для командирів військової частини.

Руслан Лещишин неодноразово був заохочений командуванням військової частини за свідому службу, сміливість, вміле виконання бойових завдань та зразкову військову дисципліну.

«Солдат Лещишин Руслан Миколайович є взірцем для військовослужбовців батальйону як носій козацького духу, люблячий син та справжній чоловік», – пише командир військової частини та висловлює впевненість, що наш колега й надалі зберігатиме вірність Військовій присязі та докладатиме всіх зусиль для надійного захисту рідної України.

попередня статтяНовий евакуаційний автомобіль отримав Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
наступна статтяЗ метою зміцнення психічного здоров´я дитини в умовах війни