Налагоджуємо співпрацю між Хмельниччиною та регіонами країн-партнерів

Налагоджуємо співпрацю між Хмельниччиною та регіонами країн-партнерів. Сьогоднішні дискусійні панелі Конгресу самоврядування Ініціативи трьох морів присвячені обговоренню питань енергетичної безпеки, підтримки галузі охорони здоров’я та аналізу діяльності програми Interreg.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у дебатах регіонів на тему «Мережа регіонів трьох морів – майбутнє та виклики».
Разом з Маршалком Люблінського воєводства Ярославом Ставярським, Маршалком Підляського воєводства Артуром Косіцьким, віце-президентом повітової ради Марамуреша Дору Лазаром та колегами із Закарпатської та Львівської областей Віолета Олександрівна обговорила:
– поточні проблеми, з огляду на триваючу війну в Україні, пов’язані з розвитком регіонів та їх співробітництво в рамках Ініціативи трьох морів;
– майбутній розвиток макрорегіональної співпраці в рамках Ініціативи трьох морів в контексті нової геополітичної ситуації.
Віолета Лабазюк розповіла світовій спільноті про роботу нашої області. З перших днів війни Хмельниччина взяла на себе важливу місію – стала гуманітарним тилом для всієї країни та другою домівкою для сотень тисяч переселенців.
Ми співпрацюємо з місцевими, всеукраїнськими та міжнародними організаціями, регіонами-побратимами, які відстоюють право людей жити у вільній та незалежній країні. Завдяки цій роботі при обласній раді вже майже рік діє два гуманітарних штаби. Від початку повномасштабного вторгнення Хмельниччина прийняла з інших регіонів України понад 385 тисяч переселених осіб, в тому числі і тих, хто перебував на території області проїздом. На сьогодні  в області розміщені на тимчасове проживання майже 90 тисяч осіб. Хмельниччина прийняла більше 60 релокованих підприємств з окупованих ворогом регіонів“, – зазначила Віолета Олександрівна.
На завершення голова ради висловила сподівання, що за підсумками Конгресу спільно з партнерами буде реалізовано низку важливих, спрямованих на благо Хмельниччини проєктів.
попередня статтяХмельниччина долучилась до підписання Угоди про економічну мережу регіонів Тримор’я
наступна стаття18 травня – День вишиванки