Належне функціонування медичних закладів обласної комунальної власності потребує значного фінансового ресурсу

Сьогодні депутати обласної ради продовжили підготовку до пленарного засідання четвертої сесії облради, яке відбудеться 8 квітня цього року.

Відповідно до затвердженого графіку під головуванням Віктора Бурлика проаналізували проекти рішень чергової сесії члени постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту. А Іван Гладуняк провів засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю та приватизації.

У роботі депутатських комісій взяли участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, її заступники Володимир Гончарук, Валентин Соколюк, Тетяна Зеленко та керуючий справами виконавчого апарату Валентина Поліщук.

Депутати розглянули майже п’ять десятків питань порядку денного з різних сфер життєдіяльності Хмельниччини. Одним із пріоритетних, безперечно, є питання внесення змін до обласного бюджету на поточний рік.

Обранцями було приділено увагу щодо передбачення необхідних коштів для належного функціонування медичних закладів обласної комунальної власності.

Зокрема, пріоритетним є завершення будівництва лікувально-діагностичного корпусу КНП «Хмельницька обласна дитяча лікарня». Варто зазначити, що вказаний проект у поточному році включений до попереднього переліку об’єктів, що будуть фінансуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в сумі 71,1 млн.гривень. У зв’язку із цим, для забезпечення частки співфінансування до коштів державного бюджету, за рахунок коштів обласного бюджету на вказану мету пропонується спрямувати 6 млн. гривень.

Загальна вартість робіт, згідно з проектною документацією, складає більше 338 млн. гривень. У минулих роках на вказану мету вже спрямовано понад 122 млн.грн, з яких з Державного фонду регіонального розвитку – 36, 4 млн. грн, з обласного бюджету – 85,7 млн. гривень. За рахунок спільного фінансування зведено будівлю корпусу, проведено внутрішні опоряджувальні роботи стін, стелі та підлоги (1-5 поверх), здійснено часткове улаштування системи опалення, водопостачання та водовідведення, вентиляції і силового електрообладнання, монтаж обладнання кисневого пункту та трьох ліфтів, побудовано трансформаторну підстанцію.

За рахунок коштів у 2021 році планується завершити улаштування системи опалення, водопостачання та водовідведення, системи вентиляції, внутрішнього опорядження будівлі (стін, стелі та підлоги), здійснити роботи зі встановлення пожежної сигналізації, монтаж ліфта, улаштування зовнішніх мереж та  благоустрій території.

Ще одним надважливим питанням залишається  технічне переоснащення лікувальної кімнати для дистанційної променевої терапії радіологічного відділення у КНП «Хмельницький обласний протипухлинний центр». На ці роботи планується спрямувати з обласного бюджету 1,2 млн. гривень.

Вказаний проект у цьому році також включений до попереднього переліку об’єктів, що будуть фінансуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в сумі 11,3 млн. гривень.

Завтра депутати продовжать працювати у постійних комісіях.  

попередня статтяОперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області
наступна статтяДо уваги зацікавлених осіб!