Напередодні професійного свята Віолета Лабазюк привітала працівників сільського господарства

Хмельниччина – потужний аграрний регіон. Наш край вже багато років є справжнім осередком українських сільськогосподарських традицій, славиться талановитими та працьовитими людьми. Протягом останніх років область знаходиться у числі лідерів з виробництва сільськогосподарських культур.

А цьогоріч наші земляки гідно витримують усі випробування повномасштабної війни в країні, забезпечивши якісною аграрною продукцією не лише область та інші регіони, а й спрямувавши товар на світовий ринок.

У своєму вітальному слові Віолета Олександрівна зазначила, що з початку воєнних дій всі діючі агропромислові підприємства зберегли свою дієздатність, а сім переробних  цехів відновили роботу. Збільшено посівні площі основних сільськогосподарських культур. Наразі завершується збирання зернових, валове виробництво яких становитиме в межах 4 млн тонн, що є гарним результатом. Для забезпечення подолян картоплею та овочевою продукцією, громади області активно відгукнулися на заклик зростити на вільних земельних ділянках наші «Сади Перемоги».

«Шановні аграрії! Попереду нас з вами очікує нелегкий період, але  я переконана, що спільними зусиллями ми подолаємо труднощі й надалі будуватимемо незалежну європейську державу під мирним українським небом .   Зичу всім вам щедрих врожаїв, плідних ідей та успішного їх втілення у життя задля досягнення головної мети – Перемоги над ворогом!», – зазначила голова ради.

У рамках урочистого заходу Віолета Лабазюк разом зі своїм заступником Валентином Соколюком привітали працівників сільського господарства області та вручили Грамоти обласної ради та цінні подарунки.

Завдяки натрудженим рукам наших земляків, досвідченості, висококваліфікованості та щоденній наполегливій роботі аграріїв, навіть в умовах повномасштабної війни в країні, Хмельницька область є потужним тиловим регіоном для жителів багатьох куточків України.

Працівники сільського господарства тримають продовольчий фронт – працюють, аби наступного року кожна українська родина мала на столі хліб та до хліба. Аби більше ніколи українці не відчули як це – пережити голод та розруху. Українські аграрії – справжні герої! Під щільними ракетними обстрілами російських окупантів, без сну та вихідних, вдень та вночі протягом дев’яти місяців вони продовжують працювати.

попередня статтяМОЗ та Світовий банк проведуть навчання для бригад екстреної медичної допомоги
наступна статтяВічна пам’ять та Слава Героям, які загинули за незалежність України!