Наталія Никонова – переможець конкурсу на посаду директора обласного літературно-меморіального музею М.Островського

17 липня за участі першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури «Обласний літературно-меморіальний музей М.Островського».

До участі у конкурсі було допущено двох кандидатів: Наталію Никонову та Інну Слєсаренко. Члени комісії провели співбесіди з кожним з претендентів, заслухали проекти програм розвитку комунального закладу на найближчі роки.

Отож, за результатами відкритого голосування більшість членів комісії віддали свій голос за Наталію Никонову, яка зараз працює науковим співробітником даного комунального закладу.

Враховуючи рішення конкурсної комісії, протокол засідання направлено голові обласної ради для призначення Наталії Никонової директором КЗК «Обласний літературно-меморіальний музей М.Островського» та підписання з нею контракту на 5 років.

Протокол засідання

Онлайн трансляція засідання комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора КЗК «Обласний літературно-меморіальний музей М.Островського»

попередня статтяОчікувана перемога
наступна статтяВідбулось визначення «Сумлінних платників податків» Хмельницької області