Навчальні програми з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування від КНУ ім. Шевченка

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (далі КНУ імені Тараса Шевченка) запрошує посадових осіб органів місцевого самоврядування взяти участь в навчальних програмах з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Навчання проводиться за загальними професійними (сертифікатними) та короткостроковими програмами за дистанційною формою (на платформі ZOOM) відповідно до плану-графіку підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування в КНУ імені Тараса Шевченка у 2021 році.

По завершенні навчання слухачам видаються сертифікати державного зразка.

Реєстрацію на навчання необхідно пройти на Порталі управління знаннями Національного агентства України з питань державної служби за відповідними програмами підвищення кваліфікації.

З питань організації навчання звертатися в КНУ імені Тараса Шевченка за телефоном(044) 481-21-92 та листування на електронну адресу: metodipkkk@ukr.netДетальніше про навчання.
Джерело: Асоціація ОТ