Навчання під час війни: МВС проінспектує всі без винятку навчальні заклади на дотримання ними вимог організації навчання в умовах воєнного стану.

Одним із важливих питань на сьогодні президент визначив інспектування навчальних закладів, в тому числі обов’язкова наявність бомбосховищ.

«Ми всі вимоги щодо дотримання організації навчального процесу будемо інспектувати по всіх без виключення навчальних закладах. Президент означив вимогу, що лише там буде відбуватися навчання. А органи системи МВС, Нацполіція, представники ДСНС, відвідають всі без виключення навчальні заклади. Ми розглядаємо це як складову навчання наших діток з точки зору знання ними базових вимог безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану», – зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін під час брифінгу і додав,що будуть впроваджені нові дисципліни.

Заплановано надавати інформацію учням про розмінування, розглядається створення відповідних мобільних додатків, у яких кожен школяр зможе знайти інформацію, яка стосується поведінки в тих чи інших надзвичайних ситуаціях.

У рамках проєкту «Безпечне освітнє середовище в умовах війни»,початок якого анонсували МВС, спільно з Міністерством освіти та науки планується проведення низки профілактичних заходів .  Зокрема, перевірять наявність бомбосховищ у закладах освіти до початку навчального року.

Обов’язком влади є зробити все можливе, щоб навчання наших дітей було безпечним.

Діти – наше майбутнє!

Джерело: Урядовий портал

попередня статтяПідтримка ВПО: Центр видачі гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради продовжує роботу
наступна статтяВійна рядками поезії