Неоніла Андрійчук провела прийом громадян з особистих питань

Сьогодні під час прийому громадян до першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук зі своїми наболілими проблемами звернулось кілька десятків осіб.

Традиційно, левова частка звернень стосується надання матеріальної допомоги на лікування. На всі порушені питання заявники отримали вичерпні відповіді та роз’яснення. Ряд питань, що потребують детальнішого вивчення, перший заступник голови обласної ради взяла під особистий контроль, а щодо окремих, то були надані доручення працівникам апарату обласної ради щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

Відповідно до “Положення про порядок та умови надання обласною радою разової грошової допомоги”, вона надається за умови настання непередбачених надзвичайних обставин, які об’єктивно порушують нормальну життєдіяльність особи, наслідки яких вона не може подолати самостійно (тривала хвороба, необхідність проведення складного лікування, часткова втрата рухової активності у зв’язку зі станом здоров’я, стихійне лихо, пожежа тощо. Крім цього, у Положенні зазначено, що допомога може надаватися у розмірі не менше як 200 гривень  та не більше одного разу протягом бюджетного року на одну сім’ю. У разі звернення за допомогою декількох членів однієї сім’ї, допомога надається лише одному із них.

До звернень додаються такі документи:

– копія паспорта громадянина України, який потребує допомоги, а саме сторінок, на яких вказані: прізвище, ім’я, по батькові громадянина, дата народження, серія і номер паспорта, коли і ким він виданий, місце реєстрації;

– копія облікової картки фізичної особи – платника податків;

– медична довідка чи її копія, завірена печаткою закладу, який її надав, або акт обстеження житлово-побутових умов проживання, акт про пожежу тощо (залежно від мотивації надання допомоги);

– довідка про склад сім’ї;

– довідка про доходи заявника за останні шість місяців (про заробітну плату, стипендію, пенсію тощо).