Нетішинець Іван Сівак здобув три «золота» на Кубку світу з танців на візках

Кубок світу зі спортивних танців на візках серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату пройшов 16-17 вересня у словацькому місті Кошице.

На цих змаганнях нетішинець, заслужений майстер спорту України Іван Сівак виборов три золотих нагороди. Таким чином він втретє досяг результату попередніх років.

Два золота спортсмен виборов в індивідуальних змаганнях серед чоловіків та одне золото – у парних змаганнях у категорії “Соmbi Latin class 2” (один зі спортсменів на візку) у парі з Оленою Данкевич (м. Київ).

Нагадаємо, у 2021 році на Кубку світу зі спортивних танців на візках Іван Сівак виборов три золоті медалі. На змаганнях в італійській Генуї він став кращим у вільному стилі серед чоловіків, в одиночному заліку та у парі з киянкою Оленою Данкевич, з якою представив власну латиноамериканську програму.

Танцюрист повторив свій результат на Кубку світу зі спортивних танців на візках у 2022 році, виборовши три золоті медалі.

У квітні 2023 року Сівак виборов дві золоті медалі на міжнародному турнірі зі спортивних танців на візках у Нідерландах.

Джерело: Національний олімпійський комітет України

попередня статтяЄднаємося заради миру!
наступна статтяКомпенсація за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю