Незалежна, вільна, єдина, творча, свята Україна!

У березні Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів та виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів Старосинявської селищної об’єднаної територіальної громади. У святі взяли участь – заступник Старосинявської селищної ради – Світлана Лакуста, головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради – Петро Скригунець, Заслужений працівник освіти України, директор обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук.

Виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва була розміщена у Старосинявській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №1. Членами журі відмічені як найкращі роботи в техніках: вироби із соломки, стрічки, паперопластика, художня вишивка, графіка та декоративний розпис.

Концертна програма під гаслом «Незалежна, вільна, єдина, творча, свята Україна» включала в себе 18 різножанрових номерів. Найяскравішими були виступи хору Старосинявського НВК з виконанням твору «Мій край – чудова сторона» та квартету дівчат з піснею «Рушник вишиваний» (керівник Олександр Гайдамака), солісток Старосинявського НВК Дарини Гингазової та Наталії Маринчак з піснями «Материнська любов», «Відьма» (керівник Лариса Макогонська), солістки Заставецької ЗОШ І-ІІ ступенів Наталі Федорчук з піснею «Ой, у лісі коло дуба».

Вмілу гру на сопілці продемонструвала учениця Заставецької ЗОШ І-ІІ ступенів Анастасія Федорчук (керівник Володимир Карпушин).

Вражаючу постановку «Крик душі» показав театр тіней Старосинявської ЗОШ І-ІІ ступенів № 1(керівник Зоя Городецька).

Після закінчення концертної програми до учасників дійства та всіх присутніх звернулись Петро Скригунець, Григорій Гончарук та Світлана Лакуста, висловивши щиру вдячність за масштабне, яскраве та сповнене позитивних емоцій дійство. Вихованці та учні своїми виступами довели, що на Старосинявщині проживають творчі і талановиті діти!

За матеріалами ХОЦНТТУМ

попередня статтяСтароста ОТГ – лідер громади
наступна статтяВ обласній раді створено 2 нові депутатські групи (оновлено)