Незалежній Україні – 29 років

Сьогодні, 24 серпня, народ України святкує 29 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями  на рідній українській землі.

Наразі наша держава переживає суворі випробування. Проте ми твердо переконані, що український народ дасть гідну відповідь на всі виклики сьогодення. Обов’язково Суверенна і Соборна Україна стане європейською заможною і сильною державою.

У Хмельницькому з дотриманням усіх карантинних заходів, незважаючи на примхи погоди, відбулось урочисте покладання квітів до меморіальної Стели Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, пам’ятника Героям Небесної Сотні, пам’ятника В’ячеславу Чорноволу, пам’ятника Т.Г. Шевченку та до пам’ятного знаку «Ангел Скорботи». Участь у заході взяли голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, голова облдержадміністрації Дмитро Габінет, секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак, представники силових структур, громадськість. Присутні схилили голови у хвилині мовчання в пам’ять про усіх Героїв та захисників України.