Нові освітянські здобутки: 30-у річницю від дня заснування відзначив один найкращих вишів Хмельниччини

Сьогодні 30-річний ювілей своєї успішної діяльності відзначає викладацько-професорський колектив Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. Варто зазначити, що завдяки злагодженій багаторічній роботі працівників, університет демонструє чудові показники успішності серед інших вітчизняних закладів освіти. На рахунку Університету – тисячі успішних фахівців.

У витоків вузу стояли Василь Климович Андрушко, який, на жаль, так рано відійшов у вічність, та Леонтій Ілліч Чорний, які доклали максимум зусиль, аби у 1992-му році у Хмельницькому з’явилася філія Одеського відкритого університету, а згодом було створено Хмельницький інститут регіонального управління та права.

Варто сьогодні відзначити і плідний період роботи вузу під керівництвом Віталія Миколайовича Олуйка.  Їхню справу під керівництвом ректора університету Олега Миколайовича Омельчука сьогодні достойно продовжує славна когорта у складі 126 науково-педагогічних працівників навчального закладу, серед яких 32 доктори наук та 78 кандидатів наук.

Привітати працівників закладу з 30-ою річницею завітали голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк, голова обласної військової адміністрації Сергій Гамалій та Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

У своєму виступі голова ради подякувала працівникам за щоденну роботу та відданість благородній справі у підготовці молодих висококваліфікованих спеціалістів. Кращих працівників нагородила Грамотами обласної ради та цінними подарунками.

«Мої найтепліші вітання з нагоди ювілею всім учасникам освітнього процесу. Переконана, що професорсько-викладацький склад університету і, особливо, студентство й надалі примножуватимуть славні традиції та успіхи свого закладу задля процвітання нашого рідного краю та України. Нових звершень, миру і благополуччя! Слава Україні!», – зазначила посадовець.

На завершення промови Віолета Лабазюк наголосила, що депутатський корпус обласної ради й надалі сприятиме розвитку та розбудові закладу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

попередня статтяДепутати обласної ради звернулися до керівництва держави щодо заборони діяльності Української православної церкви (московського патріархату)
наступна статтяРеабілітаційне лікування – один із головних чинників упередження настання інвалідності та подальшого погіршення стану хворого