Нову сучасну палату відкрито в педіатричному відділенні №3 обласної дитячої лікарні

Коли мова йде про найдорожче – здоров´я та життя дітей, то працювати над покращенням умов лікування маленьких пацієнтів у закладі потрібно постійно. Вчора на базі КНП «Хмельницька обласна дитяча лікарня» відбулось відкриття оновленої палати педіатричного відділенні №3, яке було відремонтовано за сприяння голови обласної ради.

За кілька місяців роботи було проведено капітальний ремонт приміщення із закупівлею необхідного медичного обладнання на суму більш ніж 200 тис. гривень. У палаті є все необхідне: нові м`які ліжка, сучасна сантехніка, якісні енергозберігаючі вікна.

З початку 2023 року у закладі проліковано 863 дитини із бронхолегеневими, імунологічними, алергічними та ЛОР захворюваннями. Тому потреба в оновленні даної палати була необхідністю.

Відтепер малеча, яка потрапляє у відділення із ознаками гострого стану перебігу хвороби, зможе отримувати більш якісне лікування та перебувати разом з батьками в комфортних умовах.

Віолета Лабазюк спільно з директором обласної дитячої лікарні, депутатом обласної ради Лілією Брухновою оглянули нову палату, поспілкувались з колективом закладу та пацієнтами. Голова ради висловила слова щирої подяки керівництву та працівникам закладу за їхню щоденну важливу роботу, гарні ініціативи та співпрацю.

На завершення теплої зустрічі, напередодні Дня захисту дітей та для підняття настрою голова ради особисто від себе передала діткам, які лікуються у відділенні, солодкі подарунки.

попередня статтяєРобота: Уряд надасть 85 млн грн мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу черговим переможцям програми
наступна статтяДля допомоги фермерам розроблена онлайн-форма оцінки відповідності господарства вимогам отримання гранту