«Обʼєднаймося ж, брати мої!»

Днями українці вшановували пам’ять національного генія і пророка, духовного батька українства Тараса Григоровича Шевченка з нагоди 210 річниці від дня його народження.

У Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва відбулось урочисте нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Обʼєднаймося ж, брати мої!», присвяченого шевченківським дням.

Учасники свята отримали можливість поспілкуватись з членами журі конкурсу, переглянути виставку творчих художніх робіт. Привітати переможців конкурсу завітали соліст Хмельницької обласної філармонії Ярослав Камінський, народний аматорський ансамбль народного танцю «Веселка» Хмельницького МБК (керівник Володимир Петрина) та дует у складі Аріни Гулій і Вероніки Олійник Хмельницької школи мистецтв «Райдуга» (керівник Аліна Севак).

Варто зазначити, що четвертий,  підсумковий етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», відбувся  23 лютого, у вигляді онлайн-засідання Всеукраїнського журі.

Цьогоріч на підсумковому етапі Хмельницьку область представляли 10 учнівських робіт з 6 мистецьких шкіл області. За його результатами, переможницею з Хмельниччини в номінації «Образотворче мистецтво» стала Уляна Ямкова, учениця Волочиської дитячої школи мистецтв (викладач Ганна Єрменчук-Гручман).

 

попередня статтяПроєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті»: стартував новий етап набору освітян
наступна статтяДобровольцям ЗСУ подякували за патріотизм та захист України