Обговорили нові варіанти співпраці у сфері кредитування

Сьогодні відбулася зустріч голови обласної ради Михайла Загородного та заступника голови облдержадміністрації Сергія Ткачука з керівництвом філії публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» в м. Хмельницькому.

Учасники зустрічі обговорили зареєстровані у Верховній Раді України законопроекти № 2779 та № 3510, прийняття яких дозволить збільшити обсяги фінансування будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, у тому числі за рахунок отримання обласними радами кредитів в банківських установах.

За реалізацію зазначених проектів, за дорученням Уряду, відповідає АТ «Укрексімбанк».

Під час спілкування було змістовно обговорено попередні пропозиції (основні параметри кредиту) такого фінансування у філії Акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» в м. Хмельницькому, а також проаналізовано допустимі механізми погашення кредитів з обласного бюджету та за рахунок субвенції з Державного бюджету.

Окрім того, було внесено ряд конструктивних зауважень та пропозицій, які будуть узагальнені для реалізації даного проекту на перспективу.