Обласна рада надає підтримку малому та середньому бізнесу


Для обласної ради одним з пріоритетів є підтримка малого та середнього бізнесу. З цією метою діє прийнята облрадою Програма розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2021-2023 роки. Мале та середнє підприємництво є важливою складовою ринкової економіки, яка забезпечує не лише створення нових робочих місць, а й збільшує надходження до бюджетів усіх рівнів.

12 серпня заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Юрій Марущин за дорученням голови обласної ради Віолети Лабазюк взяв участь у робочому засіданні Інвестиційної ради Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області.

Під час засідання члени інвестиційної ради на чолі з в.о.директора Фонду Оленою Коц розглянули звернення фізичної особи підприємця Шандурської Я.В. з міста Хмельницький щодо надання фінансово-кредитної підтримки. Звернення, зокрема, стосувалося розширення виробничих потужностей для переробки сільськогосподарської продукції та виробництва хлібобулочних виробів, а саме придбання обладнання. В якості забезпечення виконання зобов’язання Позичальником перед Фондом запропоноване нерухоме майно.

За результатами розгляду було підтримано рішення надати фінансово-кредитну підтримку на суму 300 000 грн. під 12,5 % річних терміном на 18 місяців для придбання високотехнологічного обладнання для розширення потужностей  на випікання хлібобулочних виробів.

Як зазначила ФОП, придбання даного устаткування надасть можливість підвищити рентабельність виробництва хлібобулочних виробів, зростання прибутку, тим самим дозволить забезпечувати  роботою на постійній основі найманих працівників та сплачувати податки і збори до місцевого бюджету.

попередня статтяУчбовий центр житлово-комунального господарства: 60 років підготовки робітничих кадрів
наступна статтяВічна пам’ять та Слава Героям, які загинули за незалежність України!