Обласна рада оголошує два конкурси на посаду директорів комунальних закладів

Хмельницька обласна рада оголошує конкурси на заміщення вакантної посади директора Хмельницької обласної фірми «Фармація» та на посаду директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти»

Щодо конкурсу на заміщення вакантної посади директора Хмельницької обласної фірми «Фармація»

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

–  громадянство України, вільне володіння державною мовою;

– вища освіта за ступенем спеціаліста або магістра;

– загальний стаж роботи не менш ніж 5 років, стаж роботи на керівних посадах або керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 1 рік.

Документи кандидатів приймаються у строк до 07 серпня 2020 року включно у робочі дні з 9.00. до 16.00. години за адресою м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, каб.241.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто подають:

– заяву про участь у конкурсі;

– особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією (в автобіографії додатково можуть вказуватись досягнення, здобутки, напрацювання кандидатів у відповідній галузі);

– копії документів про освіту;

– довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року №1465;

– довідку про наявність або відсутність судимостей;

– витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

– копії паспорта та ідентифікаційного коду;

– письмову згоду на обробку персональних даних;

– копію трудової книжки.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, в обласній раді або нотаріально.

Кандидати на посаду керівника можуть подавати свої пропозиції щодо подальшої господарської та/або фінансово-економічної діяльності підприємства (закладу) у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо), а також додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Довідкова інформація за телефоном: (0382) 65-62-32.

***

Про оголошення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти»

         Відповідно до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, затвердженого рішенням обласної ради від 21 квітня 2016 року № 48-5/2016 (зі змінами), регламенту Хмельницької обласної ради, керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».
  2. Створити конкурсну комісію для визначення кандидата на посаду директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» у складі згідно з додатком.
  3. Конкурсній комісії визначити кандидата на посаду директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» та надати пропозиції на розгляд голові обласної ради.
  4. Відділу з питань місцевого самоврядування та комунікацій виконавчого апарату обласної ради забезпечити публікацію оголошення про проведення конкурсу та інформування про нього громадськості.

Голова ради                                                       Михайло ЗАГОРОДНИЙ

Додаток

до розпорядження голови обласної ради

від «__»________2020 року                   № ____

СКЛАД

конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти»

АНДРІЙЧУК

Неоніла Вячеславівна

перший заступник голови обласної ради, голова комісії
МОНАСТИРСЬКИЙ

Едуард Пилипович

начальник управління з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату обласної ради, заступник голови комісії
СТАСЮК

Оксана Володимирівна

начальник відділу фінансового аналізу та контролю управління з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату обласної ради, секретар комісії
Члени комісії:
БАРАБАШ

Галина Іванівна

депутат обласної ради, представник депутатської фракції Хмельницької обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
БЕРЕГОВА

Оксана Віталіївна

депутат обласної ради, представник від депутатської фракції політичної партії ВО «Батьківщина»
ВАСИЛИК

Тетяна Павлівна

депутат обласної ради, представник депутатської фракції Аграрної партії України
ЗЕЛЕНКО

Тетяна Іванівна

депутат обласної ради, представник від депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка
ОЛУЙКО

Віталій Миколайович

депутат обласної ради, представник депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»
САЛАНСЬКИЙ

Анатолій Миколайович

депутат обласної ради, представник депутатської фракції «Рідна Хмельниччина»
ФАСОЛЯ

Олег Іванович

директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації (за згодою)
ЯЩУК

Інна Петрівна

голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму, представник депутатської фракції Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

Детальніше у розділі “Конкурсні комісії”

 

попередня статтяПрацевлаштування учасників АТО
наступна статтяДо уваги зацікавлених! Оголошено новий конкурс