Обласна рада розглянула документи претендента на посаду ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

11 червня перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук провела засідання комісії для розгляду документів претендента на посаду ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

До складу комісії увійшли депутати обласної ради, члени постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму Віталій Олуйко та Артем Ромасюков, диреткор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля, представники управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку  та виконавчого апарату обласної ради.

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» розпорядженням голови обласної ради оголошено конкурс на заміщення посади ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Для участі у конкурсі у встановлений термін до 10 червня  2019 року надійшли документи від Шоробури Інни Михайлівни.

У ході засідання члени комісії опрацювали документи, подані кандидатом та визначили їх відповідність вимогам Закону України «Про вищу освіту».

Отже, комісія вирішила запропонувати голові обласної ради Михайлу Загородному внести до Хмельницької гуманітрано-педагогічної академії кандидатуру претендента Інни Шоробури,  яка відповідає вимогам Закону України «Про вищу освіту» для голосування на виборах на посаду ректора,  які відбудуться 13 червня 2019 року.