Обласна влада привітала підприємців з професійним святом

30 серпня у сесійній залі Хмельницької обласної ради за участі першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук, голови облдержадміністрації Вадима Лозового відбулись урочисті збори з нагоди Дня підприємця. Кращих керівників підприємств малого та середнього бізнесу області, фізичних осіб-підприємців з професійним святом привітала обласна влада, Хмельницька торгово-промислова палата, Головне управління Державної фіскальної служби в Хмельницькій області, територіальне відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в області, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

«Підприємці Хмельниччини з кожним роком відіграють дедалі важливішу роль у соціально-економічному житті нашого Подільського краю. Особливо це стосується їх участі у забезпеченні інноваційного розвитку регіону, наповненні бюджетів усіх рівнів, насиченні ринку товарами та послугами, – наголосила у своєму вітальному слові Неоніла Андрійчук. – Мені приємно сьогодні відзначити, що інтереси малого та середнього бізнесу у депутатському корпусі обласної ради представляє чимало підприємців. Я переконана, що влада у конструктивній взаємодії саме з такими людьми бізнесу спроможна робити ще більше. То ж дозвольте, дорогі друзі, від щирого серця, напередодні вашого професійного свята, подякувати вам за сумлінну працю, наполегливість та високі досягнення у вашій діяльності. Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою та успішною!“.

У даний час на Хмельниччині в малому та середньому бізнесі здійснюють господарську діяльність 12 тисяч 954 малих та середніх підприємства. Крім цього, в області нараховується майже 52 тисячі працюючих суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб.

Під час заходу посадовці вручили відзнаки обласної ради, облдержадміністрації кращим підприємцям краю.

Святкову атмосферу заходу подарували присутнім виступи солістів та колективів Хмельницької обласної філармонії.