Обласна влада привітала волонтерів області зі святом

Щороку 5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтерів. І сьогодні у сесійному залі Будинку рад місцевих доброчинців зі святом вітали заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко, перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, заступник начальника Головного управління Національної поліції України в області Руслан Герасимчук.

Тетяна Іванівна подякувала волонтерам, які займаються благодійною діяльності на теренах хмельницького краю та в зоні проведення антитерористичної операції.

«Ми щиро вдячні волонтерам, які, ризикуючи власним життям, ціною своїх матеріальних статків, об’єднуються і виконують величезну і дуже важливу роботу, – наголосила у своєму вітальному слові Тетяна Зеленко. – Варто відзначити активну діяльність на території області таких благодійних фондів як «Центр Добриня», «Волонтери Поділля», «Патріоти України», «Тепло рідних сердець», «Подих надії нації», Мистецька сотня «Гайдамаки», Творча сотня «Рух до перемоги»… Не можу оминути увагою і не згадати людей, які, попри усі труднощі та особисті проблеми, мають активну життєву позицію і витрачають свій вільний час та здібності на благо країни. Це – Тетяна Юзепчук, Оксана Радушинська та юний Артем Харченко».
Тетяна Зеленко побажала усім присутнім у залі волонтерам сил, натхнення, ентузіазму та невичерпної енергії. Більше півсотні волонтерів Хмельниччини сьогодні отримали Грамоти та Подяки обласної ради, облдержадміністрації та Головного управління Національної поліції України.