Обласна влада привітала юристів краю з професійним святом

8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону.
З цієї нагоди сьогодні у сесійній залі Будинку рад відбулись урочистості. З професійним святом кращих юристів області вітали заступник голови обласної ради Валерій Лесков та т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко.

Вітаючи присутніх, Валерій Олександрович наголосив на важливій ролі правників  у формуванні високої правосвідомості громадян, піднесенні ролі права в житті суспільства і держави.

“На служителів Феміди покладаються надії й завдання щодо утвердження принципу верховенства права, удосконалення українського законодавства та зміцнення правових гарантій захисту населення, – зазначив посадовець. – Цього святкового дня бажаю усім вам, щоб такі основоположні людські чесноти як справедливість, чесність та повага до людей, ніколи не полишали вас. Нехай ваша праця примножується лише добрими справами!”.

До дня юриста за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята кращих юристів області було нагороджено грамотами обласної ради та облдержадміністрації.
Святковий настрій присутнім у залі юристам забезпечили вокальні виступи артистів обласної філармонії.

Також сьогодні заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко привітала зі святом працівників Апеляційного суду Хмельницької області та місцевих судів краю, завітавши на урочисте зібрання до зали засідань Апеляційного суду області.

Від імені голови обласної ради Михайла Загородного, всього депутатського корпусу облради та від себе особисто Тетяна Іванівна побажала юристам, аби завжди провідниками у їхній діяльності були Конституція та закони України.

“З давніх давен професія служителя Феміди почесна й водночас досить відповідальна. День юриста – це не лише ваше свято, а кожної людини, адже від  роботи  суддів, правозахисників, прокурорів залежить життя кожного громадянина нашої держави”, – сказала посадовець.

Кращих представників судів Тетяна Зеленко нагородила Грамотами та Подяками обласної ради і цінними подарунками.