Обласна влада привітала юристів краю з професійним святом

8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону.

З цієї нагоди сьогодні у сесійній залі Будинку рад відбулись урочистості. З професійним святом кращих юристів області привітали голова обласної ради Віолета Лабазюк та начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Вітаючи від імені депутатського корпусу облради та від себе особисто Віолета Олександрівна наголосила, що місія юристів – почесна і відповідальна.

«Велика честь і величезна відповідальність – бути юристом. Адже саме юристи стоять на варті величності Закону і Справедливості, надійності захисту прав і свобод кожного громадянина, а їх знання, досвід, високі людські та ділові якості забезпечують становлення України як демократичної правової держави.

Напевно, немає такої сфери діяльності, немає жодного підприємства або організації, які б зуміли обійтися без консультацій юриста. Праця правознавця завжди була і залишається в пошані. Але війна кардинально змінила формат нашого життя, усіх українців. Якими б не були теми наших зустрічей після 24 лютого – головною залишається тема захисту України та наближення нашої Перемоги. Надзвичайно важливою та необхідною під час війни є юридична допомога нашим захисникам, внутрішньо-переміщеним особам, тим людям, які, у зв´язку з повномасштабним вторгненням потребують всебічної  підтримки. Нові уявлення про масштаби порушення прав людей в умовах війни, спричинення шкоди їхньому здоров’ю та майну, позбавлення життя, волі, полон стали новими викликами, долати які доводиться представникам вашої сфери діяльності щодня», сказала голова обласної ради.

Посадовець побажала усім правникам вершин та звершень на відповідальній ниві юриспруденції.

Кращих юристів області, представників правоохоронних установ Віолета Лабазюк нагородила Грамотами та Подяками обласної ради і цінними подарунками.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам´ять усіх героїв, які віддали життя за незалежність Української держави.