Обласне відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів відзначає ювілей

З нагоди 20-ї річниці від дня створення обласного відділення об’єднання ветеранів відбулися урочистості, в яких взяв участь заступник голови обласної ради Валерій Лесков.

Валерій Олександрович від імені керівника обласної ради Михайла Загородного, всього депутатського корпусу обласної ради поздоровив ветеранський актив організації, подякувавши їм за відвагу та патріотизм, активну участь у суспільно-політичному житті нашого краю.

Посадовець зазначив, що ветеранська організація надійно займає поважне місце серед громадських організацій області, тому 20-річний ювілей є знаковою подією не лише для ветеранів, а й для всієї Хмельниччини.

«Ваша активна громадська позиція, патріотичний дух особливо важливі сьогодні у ці нелегкі для нашої країни часи. За останні роки вам вдалося не лише зберегти свої славні традиції, а й збагатити їх новими добрими справами. Ви внесли значний внесок у розвиток волонтерського руху в області, сприяєте консолідації та примиренню між учасниками бойових дій та визвольних змагань. Організація ветеранів постійно приділяє особливу увагу соціальному захисту людей похилого віку, зміцнює зв’язки з органами місцевого самоврядування, є активним учасником усіх важливих заходів життя нашої області. У свою чергу обласна рада, органи місцевого самоврядування на місцях завжди сприяють стабільній і плідній роботі ветеранських організацій та надають їм відповідну допомогу, беруть участь в урочистих масових заходах та доброчинних акціях», – сказав Валерій Лесков.

За активну життєву позицію окремим ветеранам Валерій Лесков вручив Подяки обласної ради.

Серед активних членів організації – люди поважного віку і нелегкої життєвої долі, яким свого часу довелося побувати у радянських таборах – Зіновій Комарницький, Кузьма Матвіюк, Олександр Грех…

Хмельницьке обласне відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів створено 1997 року. Першим її головою був Олександр Андроникович Відоменко. Далі її очолювали Віталій Губенко і Анатолій Муляр. З 2011 року організацію очолює Тетяна Галушко.

попередня статтяВсеукраїнський тиждень дитячого читання стартував на Хмельниччині
наступна статтяОдинадцята сесія схвалила п’ять звернень до центральних органів влади