Обрано двох переможців конкурсів на посаду керівників обласних комунальних закладів, третьому – не вистачило голосів

23 травня  перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук взяла участь у роботі двох конкурсних комісій для визначення кандидатів на посаду директорів учбового центру житлово-комунального господарства, Антонінської аптеки № 21 Красилівського району Хмельницької області та комунального закладу “Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти”.

Члени комісії опрацювали подані кандидатами документи, визначили відповідність їх порядку проведення конкурсу та допустили кандидатів до участі у конкурсі.

На кожну з посад претендувало по одному кандидату, тому конкурсна комісія відразу провела співбесіди з учасниками конкурсу.

За результатами проведення співбесід члени комісії визначили кандидатом на посаду завідувача Антонінської аптеки № 21 Красилівського району Хмельницької області Віру Ленюк, а кандидатом на посаду директора учбового центру житлово-комунального господарства Віктора Радомського. Обидві кандидатури  подано на розгляд голові обласної ради для винесення питання про призначення на розгляд обласної ради. Окрім того, комісією було рекомендовано голові обласної ради укласти контракт із Вірою Ленюк та Віктором Радомським терміном на 5 років.

Водночас, кандидат на посаду директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» Наталія Попик, яка зараз працює в цьому закладі, не набрала необхідної кількості голосів.

За результатами даного засідання члени комісії вирішили рекомендувати Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, постійній комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, управлінню з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради до 01.08.2019 надати до обласної ради пропозиції щодо доцільності подальшого функціонування комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти». Також члени комісії вирішили рекомендувати голові обласної ради до моменту надходження цих пропозицій конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу не оголошувати.

Онлайн трансляція засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу “Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти”