Обрано нового керівника Агенції регіонального розвитку Хмельницької області

Голова обласної ради Михайло Загородний взяв участь у черговому засіданні наглядової ради Агенції регіонального розвитку області, яке відбулося 5 березня цього року.

На порядку денному було єдине питання – обрання нового керівника Агенції регіонального розвитку області у зв’язку із поданою заявою про звільнення від попереднього очільника установи.

Як зазначив очільник облради, Агенцію регіонального розвитку варто перезапустити, бо з часу її утворення на діяльність установи не передбачалося  жодного фінансування. А 22 березня ц.р. на позачерговій сесії на виконання заходів «Програми фінансової підтримки функціонування Агенції регіонального розвитку Хмельницької області на 2019-2021 роки» було виділено 500 тисяч гривень.

«Для нас головне – побачити результативність роботи Агенції регіонального розвитку у напрямку створення розвиткових проектів. Керівник Агенції має зосередити роботу на модеруванні  та генерації  креативних ідей щодо ефективного використання грандових коштів з метою  впровадження масштабних проектів для області.  Окрім того, важлива динаміка написання проектів для об’єднаних територіальних громад та навчання їх представників. Бо причиною неосвоєння коштів є неспроможність ОТГ у підготовці якісних проектних пропозицій. Маємо спільно допомогти громадам стати самодостатніми та вміло наповнювати бюджети», – зазначив Михайло Загородний.

Члени наглядової ради заслухали претендента на посаду керівника Агенції регіонального розвитку області Романа Примуша, який висловив своє бачення про завдання установи на 2019 рік. Він виокремив основні напрямки діяльності Агенції, серед яких – залучення інвестиційних коштів та підготовка реальних проектів для вирішення проблем об’єднаних територіальних громад. Окрім того, за його словами, приділятиметься увага навчанню проектному менеджменту представників ОТГ.

За кандидатуру Романа Примуша члени наглядової ради проголосували одноголосно.

Як відомо, Агенція регіонального розвитку області утворена рішенням обласної ради на п’ятій сесії 21 квітня 2016 року. Цим рішенням депутати уповноважили Михайла Загородного представляти інтереси засновника при вирішенні організаційно-правових питань щодо затвердження установчих документів, обранні (призначенні) органів управління тощо.

Метою створення та основними завданнями Агенції передбачався розвиток інвестиційної спроможності області, залучення інвестицій у різні сфери життєдіяльності та розвиток особистого бренду Хмельниччини. Планувалося також надання методичної допомоги щодо бюджетного законодавства об’єднаним територіальним громадам краю.

Окрім обласної ради, співзасновниками Агенції є Хмельницька облдержадміністрація, Хмельницька торгово-промислова палата, Хмельницький національний університет, Хмельницький університет управління і права, Асоціація об’єднаних громад Хмельницької області і Благодійна організація «Зміцнення громад».

попередня статтяМихайло Загородний: «Тільки знайшовши точку зростання, можна зробити громаду успішною»
наступна статтяПроаналізовано діяльність органів соціального захисту населення області за минулий рік