Оцінено фінансову спроможність територіальних громад за підсумками 2023 року  

На основі показників виконання місцевих бюджетів за 2023 рік експерти провели оцінку окремих показників фінансової (бюджетної) діяльності територіальних громад України.

Експерти виокремили 5 рівнів фінансової спроможності:

  • високий
  • оптимальний
  • задовільний
  • низький
  • критичний.

Оцінювання проведено з використанням методологічного підходу, розробленого та презентованого у рамках реалізації Програми «ULEAD з Європою». Він передбачає оцінювання спроможності територіальних громад на підставі абсолютних та відносних показників з визначенням індивідуальних та граничних значень індикаторів на підставі алгоритму розрахунку інтегрального показника фінансової спроможності територіальної громади.

Оцінювання фінансової спроможності територіальних громад проведено за результатами звітних показників 2023 року у розрізі 11 показників, розрахованих на підставі даних про чисельність населення та показників виконання бюджету відповідної громади

Результати оцінки є за посиланням: https://decentralization.ua/news/17881.

Джерело: Сайт «Децентралізація»

попередня статтяНа Всеукраїнській науково-практичній конференції  говорили про актуальні проблеми туризму, фізичної культури та спорту
наступна стаття8 квітня – обговорення «Впровадження Закону України «Про співробітництво територіальних громад» в умовах воєнного стану»