Олімпійські надії Хмельниччини та України

Днями у Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді відбувся відкритий обласний турнір “Олімпійські надії Поділля” з вільної боротьби серед кадетів, юнаків та дівчат.

“Ми раді зустрічати на Хмельниччині кращих спортсменів з вільної боротьби, – привітав учасників змагань від керівництва та депутатського корпусу обласної ради заступник голови обласної ради Валентин Соколюк. – Наша область має гарні традиції та досягнення у цьому виді спорту. Незважаючи на непрості для України часи випробувань, учасники нинішніх  змагань демонструють стійку віру в перемогу. Переконаний, що змагання пройдуть в атмосфері доброзичливості та здорової конкуренції”.

Валентин Іванович висловив слова вдячності спортсменам та тренерам, а гостям Хмельниччини побажав, аби в кожного залишилися лише приємні враження від гостинності нашого краю.

Також посадовець вручив Подяку обласної ради керівнику секції вільної боротьби Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Юрію Дячку за наполегливу працю, високу професійну майстерність, сприяння популяризації здорового способу життя, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Хмельниччини.

У змаганнях взяли участь спортсмени зі Львівської, Рівненської, Івано-Франківської, Хмельницької, Тернопільської, Херсонської, Одеської, Житомирської, Чернівецької, Дніпропетровської, Київської областей та міста Києва.

 

попередня статтяТОВ «Тін Імпекс»: 25-річний досвід металургійного виробництва
наступна статтяГолова обласної ради Віолета Лабазюк бере участь у зустрічі світових лідерів