Оприлюднена Резолюція Всеукраїнської наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування

На сайті Асоціації оприлюднена Резолюція XVII Всеукраїнської наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування.

Документ складений з 13 пунктів, що були напрацьовані та підтримані учасниками заходу.

Викладене стосується покращення, з урахуванням практичних потреб місцевих представників, нормативно-правової бази, а також пришвидшення ухвалення необхідних децентралізаційних законів. Зокрема, мова йде про прийняття змін до Конституції, що остаточно закріпить створення виконавчих комітетів за обласними та районними радами й інше.

Резолюція має низку рекомендацій до органів державної влади, у сфері фінансів, реформи медицини та освіти, а також адмінтерустрою.

Крім того, Документом передбачена робота з ініціювання інформаційно-просвітницьких та методичних заходів за участі міжнародних проектів.

Нагадаємо, що зазначена нарада-семінар, що відбулась 11-14 вересня організована Українською асоціацією районних а обласних рад. Захід зібрав голів та посадових осіб місцевого самоврядування усіх рівнів.

Ознайомитися з Резолюцією можна натиснувши на це посилання – Резолюція XVII Всеукраїнської наради-семанару для представників органів місцевого самоврядування.

попередня стаття«Твоєї пресвятої волі вовіки буде слава золота»…
наступна статтяДо уваги усіх зацікавлених! Обласний конкурс бізнес-проектів «Живи та працюй на Хмельниччині»