Основне завдання психологів сьогодні – навчити людей заново жити

За ініціативи Віолети Лабазюк та сприяння благодійного фонду “Ми поруч” при обласній раді з 11 квітня створено Центр надання психологічної підтримки жителям Хмельниччини та внутрішньо переміщеним особам. І уже перші групи переселенців отримують допомогу від кваліфікованих психологів та психотерапевтів.

Сьогодні для працівників виконавчого апарату проведено семінар-практикум на тему “Психологічне балансування та техніки стабілізації в умовах війни. Психоемоційне вигорання та відновлення в стресових реаліях”.

Адже з перших днів війни працівники апарату обласної ради приймають безпосередню участь у забезпеченні тимчасово переміщених осіб усім необхідним: м’яким інвентарем, засобами гігієни, дитячим харчуванням тощо. Створений на базі  обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького Центр гуманітарної допомоги щодня приймає  понад 500 переселенців. Усі вони потребують в  першу чергу спілкування.

Під час семінару професійна психотерапевт з десятирічним стажем, власниця тренінгової компанії “Розвиток” Олена Дейна розповідала, як покращити свій психоемоційний стан, як вийти з посттравматичного синдрому та зберегти свою психіку для повноцінного життя, як шукати сенс життя в простих речах, аби активізувати емоційну енергію.

За її словами, 90% психологічних процесів відбувається підсвідомо. І незалежно від того, перебувала людина в зоні бойових дій чи ні, через півроку у кожного буде розвиватись посттравматичний синдром. Така реакція організму.

І основна місія психологів і психотерапевтів сьогодні – допомогти людям заново навчитись жити.

Центр надання психологічної підтримки надає безоплатні консультації усім  жителям Хмельниччини та внутрішньо переміщеним особам.

Телефон координатора проєкту: 096-320-24-29.

Консультації проводяться на безоплатній основі.

Засіб комунікації – єдина платформа зв’язку Cisco Webex.

Щоб взяти участь в проекті зареєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/YgFD7T4QS2UzjJnS7