Особливості інформування громадськості в умовах воєнного стану

Хмельницьким регіональним центром підвищення кваліфікації продовжується активна робота щодо проведення інформаційних семінарів для службовців органів державної влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування, жителів Хмельницької області та переселенців. Питання особливості трудових відносин та  соціальної підтримки населення в умовах воєнного стану обговорювалися під час попередніх семінарів 29 березня та 1 квітня відповідно. Під час семінарів слухачі отримують практичні поради щодо дій у воєнний час та відповіді на дискусійні питання.

5 квітня 2022 року Хмельницьким РЦПК проведено інформаційний семінар на тему «ОСОБЛИВОСТІ ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ».

Семінар відкрив Микола Баюк, директор Хмельницького РЦПК, який акцентував увагу присутніх на вкрай важливих у період воєнного стану темах інформаційних семінарів, що проводяться Хмельницьким РЦПК.

Про протидію дезінформації в період воєнного стану проінформувала Лариса Компанцева, завідувачка кафедри Національної академії Служби безпеки України, докторка філол.наук, професорка.

Людмила Требик, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, к.держ.упр. на прикладах ознайомила з онлайн інструментами дослідження на дезінформацію.

Про вимоги нормативно-правових актів щодо доступу до публічної інформації в умовах воєнного стану та практичні поради щодо їх реалізації доповіла завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Альона Шевчук.

На наступних семінарах розглядатимуться питання міграційних процесів, запобігання хімічній та радіоактивній небезпеці у період воєнного стану та інших актуальних питань.

Про дату проведення семінарів та посилання для участі буде повідомлятися на сторінці у Facebook та через сайт Хмельницького РЦПК. Навчання проводитиметьсь на майданчику дистанційного навчання Zoom.

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб до співпраці!

Разом наближаємо ПЕРЕМОГУ!

За інформацією Хмельницького РЦПК

попередня статтяАгентство ООН у справах біженців надаватиме грошову допомогу внутрішньо переміщеним особам
наступна статтяХмельницька обласна рада : спільними зусиллями до єдиної ПЕРЕМОГИ