Переможці сьомої хвилі програми “Власна справа” отримають мікрогранти на майже 50 млн грн

212 переможців сьомої хвилі програми “Власна справа” отримають мікрогранти на започаткування та розвиток бізнесу на загальну суму 48,7 млн грн. Загалом Уряд вже перерахував отримувачам різних грантових програм майже 200 млн гривень.

Як повідомляють у міністерстві економіки України, мікрогранти на старт та розвиток бізнесу є найбільш популярною програмою проекту “єРобота”. За результатами семи хвиль цієї програми ми вже маємо 1,7 тисячі переможців, які отримають від держави до 250 тис. грн на реалізацію своїх бізнес-ідей. Через грантові програми ми не лише підтримуємо малий бізнес в нинішній важкий час, ми ще й покращуємо ситуацію на ринку праці – вже визначені переможці програми “Власна справа” в процесі реалізації своїх проектів створять понад 4000 нових робочих місць. На сьогодні на різні грантові програми Уряд вже перерахував отримувачам майже 200 млн гривень.

Серед 212 переможців сьомої хвилі програми “Власна справа” 58 осіб планують започаткувати чи розвивати проекти в сфері оптової та роздрібної торгівлі, 47 – в переробній промисловості, 34 – в сфері тимчасового розміщування та організації. Внаслідок реалізації бізнес-планів отримувачів грантів буде створено понад півтисячі робочих місць.

Нагадаємо, проект “єРобота” включає 6 грантових програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства, підтримки ІТ-стартапів та старту в ІТ-сфері.

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми ”єРобота” триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

Джерело: Урядовий портал

 

 

 

 

 

 

попередня стаття5 гарантій у сфері зайнятості для осіб, звільнених з військової служби
наступна статтяГуманітарну допомогу із-за кордону передали обласному серцево-судинному центру