Переселенці на Хмельниччині отримали чергову гуманітарну допомогу від іноземних партнерів

Систематично обласна рада у співпраці з благодійними організаціями здійснює підтримку вимушено переміщених осіб, які отримали прихисток на Хмельниччині та опинились у складних життєвих обставинах.

Сьогодні у Центрі видачі гуманітарної допомоги при обласній раді було надано чергову гуманітарну допомогу родинам ВПО у вигляді солодкої випічки та заморожених страв з тріски швидкого приготування. Отримати 2.5 тонни продуктів харчування вдалось завдяки співпраці з представниками французького благодійного фонду «Doc4Ukraine» та нашими земляками з благодійної організації «Благодійний фонд «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА».

Нагадуємо, що Центр розташований у Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького за адресою: м. Хмельницький, вул.Соборна, 60. Графік роботи: понеділок від 10 до 16 години та п’ятниця від 10 до 15 години.

Висловлюємо слова щирої вдячності нашим партнерам за сталу підтримку та допомогу з метою належного забезпечення внутрішньо переміщених осіб необхідними для життя речами.

Окрім того, частину гуманітарної допомоги було передано для харчування підопічних у закладах обласної комунальної власності соціального спрямування, а саме: Білогірського та Базалійського будинків-інтернатів для людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Робимо добрі справи разом та наближаємо нашу Перемогу!

попередня статтяУ Дії можна отримати консультацію з усиновлення
наступна статтяСьогодні рівно рік, як було звільнено Бучу