Перший особистий прийом громадян в умовах воєнного стану – голова обласної ради поспілкувалась з мешканцями Хмельниччини

28 жовтня голова обласної ради Віолета Лабазюк провела прийом громадян з особистих питань. З проханням допомогти у вирішенні нагальних проблемних питань до очільниці області звернулось понад півтора десятка мешканців з різних куточків Хмельниччини.

Більшість звернень стосувались надання одноразової матеріальної допомоги на лікування. Окрім того, на прийомі до Віолети Олександрівни звернулись представники громадської організації “Об`єднання ветеранів, інвалідів та учасників бойових дій органів державної безпеки України у Хмельницькій області “Захисник” щодо налагодження співпраці з обласною радою.

У ході розмови керівник організації Петро Константиновський озвучив голові ради пропозицію щодо проведення круглого столу, за участі депутатського корпусу обласної ради та представників ветеранської організації з питань ідейно-патріотичного виховання молоді та дітей.

У свою чергу, Віолета Лабазюк підтримала дану ініціативу, зазначивши, що сьогодні вкрай необхідно доносити дітям інформацію про те, що відбувається в Україні та будувати гідну патріотичну позицію.

Вирішення багатьох питань, з якими звернулися мешканці області, відносяться до компетенції органів місцевого самоврядування на місцях.

Усі звернення громадян головою ради були уважно розглянуті, на окремі було надано вичерпні роз’яснення. Про результати розгляду звернень заявники будуть поінформовані у порядку, передбаченому чинним законодавством.

Прийом громадян з особистих питань керівництвом обласної ради здійснюється відповідно до затвердженого графіка.

попередня статтяЗ метою зміцнення психічного здоров´я дитини в умовах війни
наступна статтяВічна пам’ять та Слава Героям, які загинули за незалежність України!