Перший Різдвяний дитячий бал відбувся в обласній філармонії

У Хмельницькій обласній філармонії 18 грудня відбувся перший Різдвяний дитячий бал.

В органному залі філармонії діти разом з Попелюшкою і дорослими учасниками танцювали вальс. В ігровій формі від станції до станції під керівництвом ведучого усі мандрували танцями. Акомпанував їм академічний симфонічний оркестр. Артисти навчали дітей танцю.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки директора філармонії Тараса Малика замість традиційних новорічних ранків цього року для дітей вирішили створити нову програму – Різдвяний дитячий бал у європейському стилі за участю академічного симфонічного оркестру, балету та артистів академічного ансамблю пісні й танцю «Козаки Поділля».

На заході були казкові герої – Крижане серце та фігуристи на роликах.

Артисти філармонії намагалися подарувати дорослим, а головне діткам, надзвичайні казкові враження. Усі присутні отримали велике задоволення від прекрасної музики та хореографії, долучивчись в ігровій формі високого мистецтва.

Наступні Різдвяні дитячі бали у Хмельницькій обласній філармонії відбудуться 28 грудня о 17 годині та 4 січня о 13 годині.

Батьків з дітками запрошують стати частинкою святкового дива. Дрес-код для діток вітається (карнавальні костюми та одяг бального стилю).

попередня статтяСьогодні – Дeнь працівників державної виконавчої служби
наступна статтяНа Хмельниччині відбулась церемонія запалення ханукальної свічки