Підписано Меморандум про співпрацю між Світовим Конгресом Українських Молодіжних Організацій, обласною радою, міською радою та облдержадміністрацією

28 серпня голова обласної ради Михайло Загородний, т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин та президент Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Дмитро Лєкарцев підписали Меморандум про спіпрацю. Даний захід відбувся в Молодіжному центрі по вул. Кам’янецькій в рамках проведення в області Форуму української молоді діаспори “Хмельницький-2019”.

Перед церемонією підписання документу учасники заходу обговорили ключові напрямки подальшої взаємодії між органами влади і молодіжними громадськими організаціями.
Основним завданням Меморандуму є згуртування навколо ідеї консолідації та об’єднання світового українства, популяризація та відстоювання інтересів україни у світі, розбудова міжнародних структур, зміцнення існуючих та зав’язання нових контактів з молоддю, підприємцями, громадськими діячами України.
Президент СКУМО Дмитро Лєкарцев подякував керівництву області та міста за сприяння та організацію Форуму.
В свою чергу, Михайло Загородний запросив активних та креативних юнаків та дівчат повертатись на Україну та працювати задля її успішного розвитку.
“Ми завжди відкриті і готові слухати молодих енергійних людей, втілювати ваші прогресивні ідеї, – зазначив у своєму вітальному слові Михайло Васильович. – Впевнений, що  на Форумі усі ви отримали незабутній досвід спілкування, а нові знайомства в подальшому допоможуть вам робити все можливе для популяризації Хмельниччини, України на міжнародному рівні”.
На згадку про подію усі учасники заходу зробили спільне фото.

 

 

попередня статтяВідбулись балансові комісії
наступна стаття29 серпня – День пам’яті захисників України