Підписано Меморандум про співробітництво між Українською академією наук, облдержадміністрацією та обласною радою

28 травня голова обласної ради Михайло Загородний, голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та головний вчений секретар Української академії наук Анатолій Скопенко підписали Угоду про співробітництво між Українською академією наук, облдержадміністрацією та обласною радою.

Меморандум підписано з метою розробки Інноваційної Програми розвитку виробничої, сільськогосподарської, житлово-комунальної та соціально-побутової сфер області на 2019-2024 роки, яка ґрунтуватиметься на інноваційних технологіях, затвердження даної Програми та розробки її заходів з виконання і впровадження у життя.

Українська академія наук спільно з Інститутом «Україна-Канада» та іншими українськими і міжнародними організаціями проводить комплексне дослідження окремих регіонів України для розробки плану і конкретних дій з розвитку таких регіонів, залучення інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу.

В якості пілотних областей обрано Сумську і Хмельницьку області.

У зазначених регіонах, крім обласних центрів протягом 100 днів буде проведено вивчення стану економіки, екології, соціального забезпечення, зайнятості робочими місцями, демографічної ситуації тощо. Отримані результати досліджень буде надано керівництву держави, місцевій владі для використання у своїй роботі, залученні інвестицій, розвитку агро- і промислового секторів, створення робочих місць. Разом з тим, на основі проведених досліджень Українська академія наук розробить Програму розвитку регіону.