Підписано Меморандуми про співробітництво та партнерство

14 березня, у перший день роботи ІІІ Міжнародного економічного форуму «Інвестиційні можливості Хмельниччини» відбулось підписання Меморандумів про співпрацю між Хмельницькою обласною державною адміністрацією, Хмельницькою обласною радою, Хмельницькою міською радою та стейкхолдерами щодо посилення сприятливого інвестиційного мікроклімату на наступні роки.

Так, Меморандум про співробітництво було підписано між Хмельницькою облдержадміністрацією, Хмельницькою обласною радою, Хмельницькою міською радою та найбільшими підприємствами, які працюють на теренах області та є потенційними споживачами послуг авіації.

Також було підписано Меморандум про співробітництво та партнерство між Хмельницькою облдержадміністрацією, Хмельницькою обласною радою, Хмельницькою міською радою та асоціацією “Аеропорти України” цивільної авіації.

Для обласної ради та облдержадміністрації відновлення роботи Хмельницького аеропорту є одним із пріоритетів діяльності.

У грудні 2017 року на пленарному засіданні сімнадцятої сесії обласної ради депутати прийняли Програму відновлення та розвитку КП “Аеропорт Хмельницький” на 2018-2022 роки із загальним фінансуванням 724,5 млн. гривень.

Впродовж минулого року за кошти обласного бюджету у сумі 3,5 млн.грн. розпочато поточний та капітальний ремонти злітно-посадкової смуги, контрольно-пропускного пункту, пожежного депо, адміністративного приміщення. Також було залучено близько 1 млн. грн з місцевих бюджетів та коштів суб’єктів господарювання.

На реконструкцію злітно-посадкової смуги комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» Міністерство інфраструктури України планує виділити 375 мільйонів гривень. Саме виконання цих робіт внесено окремим пунктом до проекту плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року.

Меморандум про співробітництво та партнерство було підписано між Хмельницькою облдержадміністрацією, Хмельницькою обласною радою, Хмельницькою міською радою та громадською організацією “Міжнародний трейд-клуб в Україні”.

Ця організація об’єднує представників з 40 країн світу, а метою його діяльності є інформування іноземних бізнесменів про економічні, інвестиційні, інноваційні та туристичний потенціал України та її регіонів, ознайомлення з роботою промислових підприємств в Україні, сприяння налагодженню ділових контактів між українськими та іноземними товариствами. Як зазначає Віце-президент Міжнародного трейд – клубу в Україні Соня Крайчова, результатом роботи цієї організації є покращення міжнародного іміджу України як країни з ринковою економікою, зростання торговельного обороту, надходжень закордонних інвестицій, створення спільних підприємств та відкриття іноземних кампаній. Завдяки підписанню цього Меморандуму, бізнес області отримає можливість надати свої пропозиції для залучення інвестицій та передати їх зацікавленим закордонним інвесторам.

 

 

попередня статтяУ Хмельницькому стартував ІІІ Міжнародний економічний форум «Інвестиційні можливості Хмельниччини»
наступна статтяЗ’явився перший у 2019 році номер газети «Радник Старости» (+електронна версія)