Підприємці Хмельниччини закликають народних депутатів України до співпраці

1 березня відбулась зустріч народних депутатів України від Хмельницької області та представників бізнесу нашого краю. У обговоренні актуальних питань соціально-економічного розвитку Хмельниччини взяли участь заступник керівника виконавчого апарату облради Тетяна Зеленко, голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук, народні депутати України Сергій Мельник та Володимир Мельниченко, помічники-консультанти народних депутатів України, керівники та представники підприємств та бізнесових кіл області.

Учасники зустрічі обговорили передумови актуальності розробки та прийняття нової редакції Податкового кодексу України. Основні питання, які хвилюють представників великих підприємств області озвучив генеральний директор ТОВ «Нейл» Сергій Федорук.

Приватний підприємець Наталія Потапова, яка є також і заступником голови Комітету підприємців легкої промисловості при Хмельницькій торгово-промисловій палаті акцентувала увагу на основних аспектах вдосконалення діючого законодавства в контексті визначення шляхів легалізації бізнесу та трудових відносин.

Президент Хмельницької ТПП Наталія Бєлякова поінформувала присутніх про результати моніторингу впровадження рішень Уряду, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства у частині мінімальної заробітної плати.

Загалом, підприємці Хмельниччини хочуть співпрацювати з народними депутатами України від області та готові надавати практичну допомогу при опрацюванні і підготовки життєво важливих для економічного розвитку держави законопроектів.

В свою чергу, народні депутати подякували представникам бізнесу за слушні пропозиції та пообіцяли сприяти їх реалізації у законотворчій діяльності.