Підписано Меморандум про співпрацю між обласною радою та благодійним фондом “Тризуб ЄС”

У рамках робочого візиту на Хмельниччину голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілась з головою благодійного фонду “Тризуб ЄС” Норбертом Ванарські, співзасновником фонду Василем Гутою та депутатом Турійської ОТГ Волинської області Олександром Шишко. Обговоривши перспективи подальшої співпраці, було підписано Меморандум про партнерство між Хмельницькою обласною радою та благодійним фондом “Тризуб ЄС”.

Меморандум відповідає і підкріплює Стратегію розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки та План заходів з її реалізації. З метою здійснення конструктивного співробітництва представники домовилися про взаємодію і партнерство.

Основними напрямками співробітництва визначили:

– надання благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які постраждали внаслідок війни через центри  видачі гуманітарної допомоги при органах місцевого самоврядування Хмельницької області;

– надання благодійної допомоги комунальним закладам охорони здоров’я, соціального захисту, освіти та культури.

У ході діалогу Віолета Олександрівна ознайомила присутніх з роботою гуманітарних хабів обласної ради, які діють з перших днів повномасштабного вторгнення, розповіла про аспекти волонтерської діяльності та співпрацю з іноземними партнерами. Вона висловила слова щирої вдячності полякам в особі Норберта Ванарського за допомогу та сталу підтримку України.

За більш ніж 10 місяців війни дружня Польща про продемонструвала наймасштабнішу підтримку українцям у ці складні часи. З перших днів благодійний фонд “Тризуб ЄС” активно займається волонтерською діяльністю, підтримують та відповідають на запити наших військових, зміцнюючи їхнє матеріально-технічне забезпечення, передають необхідну амуніцію та автомобілі. До слова, допомога здійснюється у рамках співпраці з волонтерами Канади.

«Хмельниччина з перших днів відчуває підтримку дружньої країни Польщі. На постійній основі ми отримували та продовжуємо отримувати вантажі необхідної провізії до штабу гуманітарної допомоги обласної ради. Поляки власними силами збирають та передають багатотонні фури необхідних продуктів харчування, засобів особистої гігієни, одягу та взуття, медикаментів, завдяки яким ми маємо можливість забезпечити наших бійців на передовій та переселенців, які проживають у нашому регіоні необхідними речами. Дякуємо нашому братському народу за вашу доброту та милосердя! Завдяки такій потужній підтримці, перемога вже точно не за горами», – зазначила під час розмови Віолета Лабазюк.

Вже сьогодні у рамках підписаного Меморандуму отримали до штабу гуманітарної допомоги обласної ради партію провізії від благодійного фонду, яка вже незабаром буде передана бійцям на передову.

 

попередня статтяСила українців – в єдності
наступна статтяСтатус безробітного під час війни