Підтримуємо людей похилого віку

Однією з головних цінностей людської моралі – є повага до старших. Тому турбота про них – справа кожного громадянина країни.

Сьогодні велика кількість людей похилого віку позбавлені опіки з боку родичів. На схилі років вони лишились одні, тому не спроможні піклуватись про себе самостійно. Їм надають якісні послуги з догляду та психологічної підтримки працівники установ соціального спрямування.

Одним із таких закладів у Хмельницькій області є Черчецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

Наразі в установі надають прихисток не лише місцевим жителям, а й вимушено переміщеним особам з різних регіонів країни. Вони не лише потребують психологічної підтримки з боку працівників, а й належного забезпечення речами першої необхідності.

Згідно попереднього звернення керівника закладу, зі штабу гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради передано необхідний вантаж у вигляді різноманітних засобів особистої гігієни.

попередня статтяУряд визначив механізм проведення громадських слухань проєктів комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад
наступна статтяНЕК «Укренерго» вимушено застосував графіки обмеження споживачів у всіх регіонах України