Підтримуємо заклади соціального захисту обласної комунальної власності

Одним із пріоритетних напрямків роботи обласної ради є належна підтримка закладів комунальної власності. Окрім спрямування фінансового ресурсу з обласного бюджету для вирішення нагальних питань задля ефективного розвитку комунальних установ, також направляється і допомога від благодійних організацій.

Сьогодні з гуманітарного штабу обласної ради передали для закладів соціального спрямування понад 270 демісезонних курток та комплектів шапок і рукавиць.

Як вже повідомлялося, на штаб новий одяг надійшов завдяки співпраці Агенції регіонального розвитку Хмельницької області з благодійним фондом ReliefAid (Нова Зеландія) і БФ «Зелений Чорнобиль». Доставка вантажу була здійснена за сприяння благодійного фонду «Разом до перемоги. Хмельниччина».

Одяг для підопічних закладів соцзахисту, зокрема й переселенців, які проживають в установах отримали керівники та представники комунальних психіатричних закладів «Дунаєвецький психоневрологічний інтернат» і «Мілівецький психоневрологічний інтернат», Виноградівського, Зяньковецького, Кривчицького, Лонковецького психоневрологічних інтернатів, а також Черчецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

Окрім того, для потреб осіб з інвалідністю передали інвалідні візки та ручні і напівавтоматичні ходунки.

Як наголосили працівники закладів соціального спрямування, будь-яка благодійна та гуманітарна допомога є важливою для їхніх підопічних, що дає змогу підвищити якість надання соціальних послуг та створити  комфортні умови проживання.

попередня статтяМінфін: За час дії воєнного стану в межах Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» видано 25 035 пільгових кредити на суму близько 101 млрд грн
наступна статтяПерша річниця діяльності ДФТГ “Афган”