Обговорили подальші кроки співпраці з американськими партнерами

Сьогодні відбулася робоча онлайн зустріч голови обласної ради Віолети Лабазюк з американськими партнерами зі штату Юта (США). Зокрема, від американської сторони у зустрічі взяли участь Домінік Келлі, директор компанії RESOLUTE EMPIRE (надання послуг у сферах торгівлі, аерокосмічній та оборонній галузях, секторах передових технологій) та Брюс Робертс, засновник благодійної організації «August Mission».

Партнерство з представниками зі штату Юта діє з 2022 року. З того часу до нашої області за підтримки американських партнерів – благодійних організацій «August Mission» та «Globus Relief», релігійної організації «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні» вдалось залучити значну допомогу у вигляді технічного оснащення та розхідних матеріалів для обласних комунальних закладів охорони здоров’я, а також підтримку для внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території області. За сприяння обласної ради налагоджено й взаємодію між американською ІТ-компанією «Marq” та ГО “ІТ кластер м.Хмельницький”.

Під час нинішньої онлайн зустрічі обговорено подальші кроки взаємовідносин між сторонами.

Голова обласної ради подякувала американським представникам за вже надану підтримку та висловила надію щодо її продовження.

попередня статтяТриває зміна назв топонімів у громадах області
наступна статтяЯк отримати компенсацію за працевлаштування молоді?