Пленарне засідання 7 сесії: на контролі обласної ради – 49 депутатських запитів

22 грудня о 10 годині під головуванням Віолети Лабазюк розпочалось пленарне засідання сьомої чергової сесії обласної ради. Для участі  у сесії зареєструвалось  60 депутатів.

На порядку денному пленарного засідання сьомої сесії – вісім десятків питань. Традиційними  для розгляду є депутатські запити.

Так, депутати своїм рішенням продовжили терміни розгляду тридцяти трьох  депутатських запитів. Іншим рішенням обранці зняли з розгляду 7 депутатських запитів.

Також окремими рішеннями  під час засідання депутати підтримали усі шістнадцять нових депутатських звернень, у яких порушили болючі питання краю, та більшістю схвалили їх як депутатські запити.

Зокрема, запит Світлани Павлишиної  стосується виділення з обласного бюджету коштів на оплату робіт згідно проєктно – кошторисної документації по проєкту технічного переоснащення теплових мереж та котельні Ленковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Віктор Бурлик у своїх двох депутатських запитах опікується виділенням з обласного бюджету коштів для виготовлення проєктно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту або реконструкції 25-метрового басейну Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді та вимагає недопущення забудови Національного природного парку «Подільські Товтри».

Запит Аліни Коваль стосується виділення з обласного бюджету коштів на придбання пересувного цифрового мамографа для КНП «Хмельницький обласний протипухлинний центр» Хмельницької обласної ради.

Питання проведення капітального ремонту ділянки автомобільної дороги від траси Н-03 до сіл Верхняки та Миролюбне Миролюбленської територіальної громади Хмельницького району  порушує у своєму депутатському запиті Юрій Смаль.

Депутатський запит Тетяни Крупи також стосується  виділення з обласного бюджету коштів на ремонт та облаштування приміщення комунальної установи «Публічна бібліотека» Ямпільської селищної ради Шепетівського району.

У своєму запиті Михайло Пухкий просить виділити з обласного бюджету коштів Хмельницькому університету управління та права імені Леоніда Юзькова на відновлення регіонального замовлення до минулорічних показників та на ремонт даху адміністративного корпусу.

Проголосовано і за запит Віктора Чубаря щодо затягування досудового розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 11 лютого 2021 року за № 12021400000000065.

Оксана Натальська опікується виділенням коштів з обласного бюджету на придбання автобуса для Хмельницького фахового музичного коледжу ім. В. І. Заремби.

Кошти з обласного бюджету просить  виділити і Олександр Палій для завершення робіт з приєднання трансформаторної підстанції обслуговуючого кооперативу «Садівниче товариство Левада-Гречани» до електромереж АТ «Хмельницькобленерго».

У своєму  запиті Галини КАРНАСЕВИЧ теж просить профінансувати  з обласного бюджету капітальний ремонт сходового маршу Лісоводського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

У своїх трьох запитах Андрій Козюра  порушує питання щодо передбачення в обласному бюджеті на 2022 рік коштів на ремонт ділянки дороги протяжністю 20 км з міста Нетішин до села Лютерка Ізяславської територіальної громади, коштів на закупівлю лікувального харчування для хворих на муковісцидоз та фінансування систем блискавкозахисту та протипожежного захисту в закладах освіти м. Нетішин.

Вадим Лозовий у своєму запиті просить  виділити з обласного бюджету коштів для виготовлення проєктно-кошторисної документації на проведення ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури національного значення Вежа-каплиця аріанська (соціанська) у с. Тихомель Ямпільської територіальної громади Шепетівського району.

Депутатський запит Ігоря ГАЯ стосується будівництва та облаштування дитячого спортивного майданчика для Кадиєвецького ліцею Орининської територіальної громади Кам’янець-Подільського району.

попередня статтяВіолета Лабазюк вручила Грамоти Верховної Ради України кращим подолянам
наступна статтяВ обласній раді створено депутатську групу «За безпечне Поділля»