«Пливу з вірою в ЗСУ»: хмельницькі атомники – призери Всеукраїнського турніру з плавання

У IX Всеукраїнському турнірі з плавання на відкритій воді «Біле озеро 2023» під гаслом «Пливу з вірою в ЗСУ» спортсмени Хмельницької АЕС та плавці з міста Нетішина продемонстрували гідні результати.

Найкращий результат серед жінок у категорії Мастерс продемонструвала Анастасія Данилюк, яка посіла перше місце. З другим результатом у категорії Пре-Мастерс фінішувала ще одна нетішинка Ольга Чмирук. Працівниці Хмельницької АЕС Олександра Жебель та Наталія Карпенко посіли перші місця серед аматорів у своїх вікових категоріях.

Представник ХАЕС Степан Пенчук здобув перемогу у віковій категорії 65-69 серед професіоналів. Гідні результати у своїх вікових групах серед аматорів також продемонстрували хмельницькі атомники: Валерій Образцов та Іван Реуцький – друге місце; Богдан Дорош  та Книш Руслан – третє місце.

Серед юних плавців третє місце посів вихованець КДЮСШ ППО ХАЕС Назар Балацький.

Понад 200 учасників з різних міст України зробили благодійний внесок й долучитися до важливої справи – допомоги нашим захисникам. Спільними зусиллями – до Перемоги!