Подяка волонтерам Хмельниччини

«Волонтерський рух – це саме та потужна сила, яка об’єднала тисячі небайдужих українців на шляху до однієї мети – Перемоги України», – вважає голова обласної ради.

Сьогодні Віолета Лабазюк провела зустріч з хмельницькими волонтерами Тетяною Виноградовою та Ігорем Мішиним. Спільно з ініціативними головами ОСББ Хмельницької міської територіальної громади вони створили благодійну організацію «Волонтерська сила» та з перших днів війни почали активно збирати кошти та закупляти необхідну амуніцію для наших бійців, передавати провізію у найгарячіші точки країни, шукати прихисток для родин ВПО та допомагати їм необхідними речами.

«24 лютого ми, як і більшість українців, не змогли стояти осторонь цієї війни та одразу почали думати, як допомогти нашим військовим. Пам’ятаю, як першу потребу для однієї з наших військових частин закрили за одну годину. Так і розпочалась наша щоденна робота», – ділиться своїми спогадами наша землячка та волонтерка Тетяна Виноградова.

У рамках зустрічі голова обласної ради подякувала Тетяні Виноградовій за активну волонтерську діяльність та вручила Подяку обласної ради і нагрудний знак «За відданість державі та особистий внесок у наближення Перемоги».

попередня статтяМузей історичної мініатюри запрацював у Хмельницькому
наступна стаття1 лютого стартувала нова хвиля подачі заяв на урядову програму мікрогрантів єРобота