Поетичний меседж поколінь

У день 162 річниці перепоховання незламного Світоча нашої нації в обласній бібліотеці для дітей, яка гордо носить ім’я визначного Пророка, відбулися  Шевченківські читання.  Цьогоріч вони стали ювілейними. За 15 років проведення  у читаннях взяли участь близько 1000 юних хмельничан.

Сьогодні  поетичний меседж поколінь трепетно і дзвінко звучав із вуст  нащадків великого українця, які у непрості часи для нашої країни цитують Шевченка, як незламного борця за волю і правду нашого народу. У читаннях взяли участь читачі обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка та міської централізованої бібліотечної системи Хмельницької ТГ. Впродовж читань звучали твори поета “Заповіт”, “Садок вишневий коло хати”, “Cело”, “Мені однаково”, “Реве та стогне Дніпр широкий”, “Думка”, “Іван Підкова” та інші.

 З вітальним словом до учасників читань звернулася директор обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка Валентина Черноус та голова обласного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта”, член Національної спілки письменників України   Віталій Міхалевський, які вкотре підкреслили особливе значення творчості Шевченка для усіх прийдешніх поколінь. Пророче і нетлінне  Тарасове слово живе і вічне, його потрібно плекати і берегти, як частинку своєї ідентичності та національної цілісності.

Завершилися читання покладанням квітів до пам’ятника визначному Генію української нації.

Колектив бібліотеки щиро вдячний усім учасникам Шевченківських читань – юним ведучим, ученицям дитячої школи розвитку “Diamond Kids” Ситніковій Катрі та Дубенюк Анастасії, читачам обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка та міської централізованої бібліотечної системи Хмельницької ТГ, студентці Хмельницького музичного коледжу імені Владислава Зеремби,  поету Віталію Міхалевському, учням Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.

За матеріалами обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка

попередня статтяВизначено цьогорічних лауреатів обласної премії імені Дмитра Прилюка в галузі журналістики
наступна статтяЗ нагоди Дня героїв