Поезія вогню

Страшні події воєнних дій, що відбуваються у нашій країні, назавжди важкими ношами лягають у пам’ять простого люду та стрілами-блискавицями пролітають у поетичних рядках наших поетів. Весь біль, прозріння, лють та ненависть українського народу зосереджені у циклі заходів, організованих Хмельницьким обласним літературним музеєм під назвою «Поезія вогню».

Гостем чергової зустрічі, яка відбулася 14 липня, був письменник, журналіст, краєзнавець, а в теперішній час військовий – Михайло Цимбалюк.

Всіх вразив та зворушив образ такого близького для кожного із нас, проте в новій іпостасі – військового, захисника нашої держави. Невимушені, влучні та такі пророчі слова викарбувані у збірці «Ближні обрії» ще раз пролунали із вуст Михайла Петровича, проте якось по-іншому. Тематично автор намагався щораз торкнутися різноманітних мотивів своєї творчості, проте, підсвідомо повертався до війни.

До творчої зустрічі долучився заступник начальника Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області, полковник поліції Валентин Білянський, який подякував Михайлу Цимбалюку за співпрацю й творчі здобутки та вручив йому громадський орден «За мужність і професіоналізм» від Всеукраїнської громадської організації Спілки ветеранів та працівників силових структур України «Звитяга».

Захід був наповнений віршами, діалогами, врученням відзнак, хвилиною мовчання за загиблими героями та словами вдячності присутніх за можливість просто жити…

Не лише поетичне слово, просякнуте вогнем любові до України та ненависті до ворогів, вливалося у душі та настрої слухачів, але й звичайний обмін думками додавав оптимізму та впевненістю у нашу неминучу Перемогу.

За інформацією Хмельницького обласного літературного музею.

попередня статтяНа контролі – діяльність установ та закладів, фінансування яких здійснюється з обласного бюджету
наступна статтяХмельницький обласний краєзнавчий музей – перлина історії Поділля