Постійні комісії обласної ради розпочали розгляд проектів рішень двадцять п’ятої сесії

181

Відповідно до розпорядження голови обласної ради Михайла Загородного 21 березня цього року відбудеться пленарне засідання двадцять п’ятої сесії облради.

Сьогодні аналізувати питання порядку денного розпочали члени постійної комісії питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин під головуванням Василя Мастія.

На розгляд депутатів запропоновано майже шість десятків питань.

Заслухають депутати звіт голови обласної ради Михайла Загородного за минулий рік.

Частина порядку денного складають депутатські запити. На сьогоднішній день на контролі обласної ради знаходиться 41 запит. Втім, на черговій двадцять п’ятій сесії, частину з них заплановано зняти з розгляду.

Чималий блок питань порядку денного стосується врегулювання питань комунальної власності, погодження надання гірничих відводів або дозволів на користування надрами.

Планується сесією присвоїти Хмельницькому університету управління та права імені Леоніда Юзькова, затвердити цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Хмельницькій області на 2019-2023 роки, а також внести зміни до п’яти регіональних програм і заслухати інформації про хід виконання у 2018 році частини програм.

Також депутати планують заслухати звіти про хід виконання обласних програм, внести зміни до деяких програм та затвердити нові програми. Більше десятка питань – це проекти рішень щодо виконання обласних програм або внесення змін до діючих обласних програм.

Розглядають депутати проекти рішень, які стосуються призначення керівників закладів обласної комунальної власності – про призначення Юрія Кузя на посаду директора Виноградівського психоневрологічного інтернату, Галини Желізник – на посаду директора Довжоцького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів та  Юрія Стецюка – на посаду директора Кушнирівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

У роботі постійних комісій взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, заступник голови обласної ради Валерій Лесков та керуючий справами виконавчого апарату облради Валентина Поліщук.

Завтра, відповідно до графіку,  постійні комісії продовжать свою роботу.