ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ VIIІ СКЛИКАННЯ

Участь депутатів у засіданнях постійних комісій

СКЛАД

постійних комісій Хмельницької обласної ради восьмого скликання

з/п

з/п

Посада в комісії

Прізвище, імя, по батькові

Висунутий

 

 

 

 І.  Постійна комісія з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, свободи слова та комунікацій

1. 1. Голова комісії ЗЕЛЕНКО

Тетяна Іванівна

Хмельницькою територіальною організацією

Радикальна партія Олега Ляшка

2. 2. Заступник голови

комісії

БАРАБАШ

Галина Іванівна

Хмельницькою обласною регіональною парторганізацією політичної партії «КОМАНДА СИМЧИШИНА»
3. 3. Секретар комісії МАТВІЇВ

Алла Дмитрівна

Хмельницькою обласною організацією політичної партії  «ЗА МАЙБУТНЄ»

ІI. Постійна комісія з питань бюджету та фінансів

4. 1. Голова комісії ЛЕЩИШИН

Руслан Миколайович

Хмельницькою обласною регіональною парторганізацією політичної партії «КОМАНДА СИМЧИШИНА»
5. 2. Член комісії ПАНЧУК

Анатолій Анатолійович

Хмельницькою обласною регіональною парторганізацією політичної партії «КОМАНДА СИМЧИШИНА»
6. 3. Член комісії СМАЛЬ

Юрій Валентинович

 

Хмельницькою обласною регіональною парторганізацією політичної партії «КОМАНДА СИМЧИШИНА»
7. 4. Секретар комісії СКРИМСЬКИЙ

Руслан Францович

Хмельницькою територіальною організацією політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

 

8. 5. Член комісії СПІВАК

Олександр Михайлович

Хмельницькою територіальною організацією політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
9. 6. Член комісії ДЕХТЯРУК

Олександр Миколайович

Хмельницькою територіальною організацією Радикальна партія Олега Ляшка
10.

 

7. Заступник голови комісії ІВАЩУК

Сергій Петрович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
11. 8. Член комісії ГАЙ

Ігор Віталійович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії  «ЗА МАЙБУТНЄ»
12. 9. Член комісії БРУХНОВА

Лілія Степанівна

Хмельницькою обласною організацією політичної партії  «ЗА МАЙБУТНЄ»
13. 10. Член комісії ЯКОВЛЕВ

Сергій Володимирович

Хмельницькою обласною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»
14. 11. Член комісії БОЧКАРЬОВА

Оксана Валеріївна

Хмельницькою обласною організацією політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
15. 12. Член комісії ЦУГЛЕВИЧ

Яків Миколайович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
16. 13. Член комісії ПРИСЯЖНИЙ

Володимир Броніславович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
17. 14. Член комісії ЗОЗУЛЯ

Сергій Володимирович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
18. 15. Член комісії ТКАЧЕНКО

Уляна Юріївна

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

19. 16. Член комісії ЛЕБЕДИНСЬКИЙ

Віктор

Вікторович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

20. 17. Член комісії ЛУКОМСЬКА

Світлана

Іванівна

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

21 18. Член комісії КОЗЮРА

Андрій Ростиславович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
 

 III. Постійна комісія з питань економічного розвитку,  промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку

22. 1. Голова комісії ЛЕМЕЩУК

Олена Валеріївна

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

 «ЗА МАЙБУТНЄ»

23. 2. Заступник голови комісії РОМАНЮК

Володимир Віталійович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
24. 3. Секретар комісії КОНОНЧУК

Лариса Костянтинівна

Хмельницькою обласною регіональною парторганізацією політичної партії «КОМАНДА СИМЧИШИНА»
   IV. Постійна комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології
25. 1. Голова комісії ФРІДМАН

Артур Давидович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

 «ЗА МАЙБУТНЄ»

26. 2. Член комісії КАЛЮЖНА

Тетяна Олександрівна

Хмельницькою обласною регіональною парторганізацією політичної партії «КОМАНДА СИМЧИШИНА»
27. 3. Член комісії ГАЛКІН

Григорій Якимович

Хмельницькою обласною регіональною парторганізацією політичної партії «КОМАНДА СИМЧИШИНА»
28. 4. Член комісії МОВСІСЯН

Врам Македонович

Хмельницькою територіальною організацією політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
29. 5. Член комісії ТАРАСЮК

Олександр Іванович

Хмельницькою територіальною організацією

Радикальна партія Олега Ляшка

30. 6. Член комісії КОРНІЙЧУК

Олександр Олександрович

Хмельницькою територіальною організацією

Радикальна партія Олега Ляшка

31. 7. Член комісії ЛУКАШУК

Олег Григорович

Хмельницькою обласною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»
32. 8. Член комісії ДЕМЧИШЕН

Михайло Григорович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
 

V. Постійна комісія з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин

33. 1. Голова комісії ПУХКИЙ

Михайло Опанасович

Хмельницькою територіальною організацією політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
34. 2. Член комісії СИМЧИШИН

Віктор Сергійович

Хмельницькою обласною регіональною парторганізацією політичної партії «КОМАНДА СИМЧИШИНА»
35. 3. Секретар комісії ЛАБАЗЮК

Петро Петрович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

«ЗА МАЙБУТНЄ»

36. 4. Заступник голови комісії ПАЛІЙ

Олександр Володимирович

Хмельницькою обласною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»
37. 5. Член комісії ПЕТЛЬОВАНИЙ

Руслан

Федорович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

38. 6. Член комісії ПШИБЕЛЬСЬКИЙ

Руслан

Броніславович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

VI. Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту

39. 1. Голова комісії БУРЛИК

Віктор Вікторович

Хмельницькою обласною регіональною парторганізацією політичної партії «КОМАНДА СИМЧИШИНА»
40. 2. Заступник голови комісії ПАВЛИШИНА

Світлана

Андріївна

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

41. 3. Секретар комісії КЛАНЦА

Андрій Іванович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

«ЗА МАЙБУТНЄ»

42. 4. Член комісії РОМАСЮКОВ

Артем Євгенович

Хмельницькою обласною регіональною парторганізацією політичної партії «КОМАНДА СИМЧИШИНА»
43. 5. Член комісії КАРНАСЕВИЧ

Галина Іванівна

Хмельницькою територіальною організацією політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
44. 6. Член комісії ЧУБАР

Віктор Миколайович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

«ЗА МАЙБУТНЄ»

45. 7. Член комісії КУХАРУК

Наталія Леонідівна

Хмельницькою обласною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»
46. 8. Член комісії КРУПА

Тетяна Василівна

Хмельницькою обласною організацією політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
47. 9. Член комісії НАТАЛЬСЬКА

Оксана Валентинівна

Хмельницькою обласною організацією політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

 

48. 10. Член комісії НАГОРНИЙ

Іван

Михайлович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
49. 11. Член комісії ШОРОБУРА

Інна

Михайлівна

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

50. 12. Член комісії П’ЯТНИЦЬКА

Тетяна

Володимирівна

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

VIІ. Постійна комісія з питань управління комунальною власністю та приватизації

51. 1. Голова комісії ГЛАДУНЯК

Іван Васильович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

 «ЗА МАЙБУТНЄ»

52. 2. Заступник голови  комісії МЕЛЬНИК

Галина Леонтіївна

Хмельницькою обласною регіональною парторганізацією політичної партії «КОМАНДА СИМЧИШИНА»
53. 3. Член комісії СЛЮСАРЧУК

Сергій Борисович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

«ЗА МАЙБУТНЄ»

54. 4. Секретар комісії БОЙКО

Михайло Дмитрович

Хмельницькою обласною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»
55. 5. Член комісії КАДЕНКО

Оксана Олегівна

Хмельницькою обласною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»
56. 6. Член комісії РОЗІЗНАНИЙ

Олександр Григорович

Хмельницькою обласною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»
57. 7. Член комісії ЛОЗОВИЙ

Вадим

Миколайович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

58. 8. Член комісії ПОВОРОЗНИК

Володимир

Васильович

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

VIІІ. Постійна комісія з питань регіонального розвитку, міжнародного та міжмуніципального співробітництва, місцевого самоврядування та децентралізації

59. 1. Голова комісії КОВАЛЬ

Аліна Володимирівна

Хмельницькою територіальною організацією політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
60. 2. Заступник голови комісії ГЛАДІЙ

Валентина Євгенівна

Хмельницькою обласною організацією політичної партії

«ЗА МАЙБУТНЄ»

61.

 

 

3. Секретар комісії ПОПАДЮК

Богдан Петрович

 

Хмельницькою обласною регіональною парторганізацією політичної партії «КОМАНДА СИМЧИШИНА»

 

Протоколи постійних комісій Хмельницької обласної ради восьмого скликання